Benzer Ürünler
Çakra Doğal Taş Kesimli Pandül - Sarkaç
Çakra Doğal Taş Kesimli Pandül - Sarkaç

Çakra Doğal Taş Kesimli Pandül - Sarkaç (PND012)

Fiyat : ₺51,84(KDV Dahil)

Çakra Doğal Taş Pandül
 

:

Reiki Sarkaç

 7’nin Tılsımı parmaklarınızın ucunda… Yedi Çakra, Yedi Renk, Yedi Doğal Taş… Ametist, Sodalit, Lapis Lazuli, Akik, Jasper, Aventurin, Sitrin doğal taşlarının bir araya getirilmesiyle oluşturulan Pandül, doğal taşlarınızın enerjisi sayesinde bir çok sorunun yanıtını size verebilir.

 

 

Pandül ölçüleri 4,2 x 1,5 cm’dir.  Toplam uzunluk 28 cm’dir.

 

 

 

 

Tüm ürünlerimizle birlikte hem sevdiklerinizle birlikte gölgesinde mutlu anılar biriktirmenizi umduğumuz hem de doğanın korunmasına destek olmak amacıyla Çınar Ağacı Tohumu gönderiyoruz. Siz de ülkemizin ağaçlandırılması için bize katılın.

#doğayısevyeşilikoru #birağaçherşeyideğiştirebilir

 

Pandül (Sarkaç) Nasıl kullanılır?

Pandülü kullanmaya başlamadan önce belirtmeliyiz ki Pandüle soracağınız sorular ve öğrenmek istediğiniz şeyler kötü niyetli ve anlamsız konular olmamalıdır. Cevabın “evet” yada ”hayır” olarak net bir şekilde alınacağı doğru soruları sormamız gereklidir. Doğal taşlara ve dolayısıyla pandüle saygıyla yaklaşmak gerekir. 

Pandüle Sorular Nasıl Sorulur ?

Pandülden cevabını isteyeceğiniz soruyu sormadan önce sessiz bir ortamda konsatre olarak kelimeleri de dikkatlice seçerek sormalıyız. Soruyu sormadan önce de Pandül ileri-geri hareket ederse yanıt “evet” olacak, yuvarlak çizerek dönerse “hayır” sorunun yanıtı olacak düşüncesiyle soruya hazırlanmak gereklidir. Örneğin: “Çakralarımda bir tıkanıklık var mı?” Veya Bir insan vücudu resmi üzerinde pandülü tutarak herhangi birinin sağlık probleminin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Pandül (Sarkaç) ile Başka Neler Yapılır?

Sarkacınız sadece soru sormak için değil elbette. Pandül ile bulunduğunuz odayı, evi temizleyebilirsiniz, kaybolan bir eşyanızın nerede olduğunu bulmakta kullanabilirsiniz. Pandülün zincirinden tutarak temizlemek istediğiniz yerin ortasında tutarak Rabbim senin yarattığın mucizeden faydalanıyorum, bu alanı negatif ve kötü enerjilerden temizle  ve pozitife çevir diyerek pandülü temizlik için de kullanabiliriz. Bereket, Huzur, Sağlık ve Bolluk burada diyerek pandülünüzle kodlama yapabilirsiniz. Kaybolan eşyanızın öncelikle evde olup olmadığını sormalı, eğer evdeyse odaları gezip eşyalara dlaplara yaklaştırıp sarkaç hareketlerini takip etmek suretiyle kaybolan eşyaların bulunmasını da sağlayabilirsiniz.
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı