Doğal Bizmut Kristali 52,9 gr
Doğal Bizmut Kristali 52,9 gr
Doğal Bizmut Kristali 52,9 gr
Doğal Bizmut Kristali 52,9 gr

Doğal Bizmut Kristali 52,9 gr (KY037)

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺285,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺269,00(KDV Dahil)

Doğal Bizmut Kristali 52,9 gr
 

:

Periyodik Tablodan sürpriz bir misafiriniz var! Bizmut Kristali Dekoratif Obje Kimya derslerinde sıkça gördüğümüz Periyodik Tablonun 83 numaralı elementi Bizmut'tan (Bi) oluşur.  Dünyadaki en ilginç elementlerden biridir. Öncelikle görsel bir şölene hazır olmak şart! Bizmut Kristali renkleri ve ilginç şekilleriyle farkını gösterecek, size de bu görsel şölenin keyfini sürmek kalacak.  

 

Doğal Taş boyutları 4 x 3,3 x 3,5 cm Toplam ağırlık 52,9 gr.    

 

Tüm ürünlerimizle birlikte gelen hediye kutusunun içinde, hem sevdiklerinizle birlikte gölgesinde mutlu anılar biriktirmenizi umduğumuz hem de doğanın korunmasına destek olmak amacıyla 5 Çınar Ağacı Tohumu gönderilir. #doğayısevyeşilikoru #birağaçherşeyideğiştirebilir    

 

 

Bizmut Kristali Nedir? 

Dünyada bulunan en eski elementlerden biri olan Bizmut (Bi), bilim dünyasında hayret uyandıracak bir çok özelliğe sahip. Zehirli metaller gibi özellikleri olmasına rağmen toksik özellik göstermeyen Bizmut, su gibi donarken genleşme özelliğine sahip. Manyetikliğe olan direnci ve az iletken olması da diğer yönlerinden. Bizmut Kristalinin en özel yanlarından biri de mide hastalıkları başta olmak üzere bir çok hastalık tedavisinde kullanılan ilaçta bileşenlerine rastlarız. Bizmut tuzları ise yara ve enfeksiyonların, sindirim sistemi bozukluklarının tedavisi için bazı ilaçlarda kullanılır. Bazı egzama türlerinde toz formu direkt uygulanabilir.    

 

 

 DOĞAL TAŞ ÖZEL SİPARİŞLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN 

BİLEKLİK - KOLYE – KÜPE – TESBİH

KİŞİYE ÖZEL DOĞAL TAŞ TAKI TASARIMI YAPILIR

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı