Herkes kendini özel hissetmek ister. Aslında hepimizin hakkıdır bu. Öyle ki; yaratan bizi birbirine asla benzemeyen ve eşi olmayan parmak izleriyle yaratmış. Dolayısıyla hepimiz özeliz, hepimiz tekiz.

 

Peki eşi benzeri olmayan özellikleriyle insanoğlu neden kendine özel bir aksesuara sahip olmasın ? Ilgın Doğal Taş Takı olarak her fırsatta sizi dinleyerek sizlerden ilham alarak yep yeni doğal taşlı takılar tasarlıyoruz. Şimdiyse yine sizi dinleyerek, size özel en güzel doğal taş kolye, doğal taş bileklik modellerini birlikte tasarlıyoruz. Sizden aldığımız ilhamla, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için tasarlanmış doğal taş takı modelleri için son söz yine sizin! İstediğiniz son dokunuş gelene kadar birlikte tasarlıyoruz.

 

Örnek vermek gerekirse;

 

En sevdiğiniz doğal taş Akuamarin ve çok stresli bir ortamda çalıştığınız için bu stresi hayatınızdan uzaklaştıracak olan Labradorit taşını ekliyoruz. Son olarak da pc başında çok zaman geçiren ve radyasyondan uzaklaşmak istediğinizi de düşünerek Florit taşını da kombinasyonumuza ekleyerek Akuamarin, Labradorit ve Florit taşlarıdan sizin için doğal taş kolye veya doğal taş bilekliğinizi birlikte özel bir karma doğal taş kombin dizerek size ulaştırıyoruz. İşte bu kadar basit. 

 

Şimdi sen de sana özel bir doğal taş takı sahibi olmak için  whatsapp hattımızdan bize ulaş. Sana özel doğal taş tasarımını yapalım. Bu arada Doğal Taşların Özelliklerine bir göz atmak istersen hemen buraya tıkla ve doğal taşlar hakkında detaylı bilgi edin. Eğer burcumun taşını öğrenmek istiyorum dersen de buraya tıkla ! Burçlara göre doğal taşlar hakkında bilgi edin.

 

Sabırsızlıkla senden gelecek mesajı bekliyoruz. 

 

 

Sevgiler.

Çerez Kullanımı