Özel Tasarım Doğal Taş Takı

Burçlara göre taşlarınızı seçebilme özgürlüğüne sahip olabilmek veya şifa veren doğal taşları istediğiniz gibi özel tasarım doğal taş takı haline getirebilmek ister misiniz?

Dilediğiniz Doğal Taş Takı Tasarımıyla ilgili sipariş vermek için [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

 

Doğal Taşımı Nasıl Seçebilirim?

Amacımız sizi en mutlu edecek doğal taş kombinasyonuna sahip olmanız. Sizin için doğru doğal taşı seçebilmeniz için bir kaç önerimiz olacak, bu önerileri dikkate aldığınızda kendiniz için en doğru taşı bulacağınızdan eminiz. Kendinize özel tasarım bir doğal taş takı siparişi vermeden önce mutlaka Doğal Taşlar Hakkında ve Burçlar ve Doğal Taşlar yazılarımızı mutlaka okuyun. 

 

Doğal Taşın bana uygun olduğunu nasıl anlarım?

 

Doğal taş bilimcileri öncelikle doğal taşınızı gördüğünüzde hissettiğiniz hisleri dikkate almanızı öneriyor. Doğal taşların sahip olduğu enerjiler sayesinde sizin vücudunuzun frekansına uygun titreşimleri yayıyorsa sizin için uygun taşı buldunuz demektir. Yani önceliğimiz her zaman taşınızı görünce içinizde size kendinizi iyi hissettiren taşı seçmeniz. 

 

Burcuma Göre Hangi Doğal Taş Benim İçin Uygun ?

 

Taşları görünce hissettikleriniz kadar burcunuza göre size iyi gelebilecek taşları da bulmak önemli olabilir. Burçlar ve Doğal Taşlar yazımıza tıklayarak burcunuza uygun doğal taşları keşfedebilirsiniz.

 

Doğal Taşları Faydalarına Göre Seçebilir Miyim ?

 

Doğal Taşlardan bahsediyorsak doğal taşların faydalarını göz ardı etmemiz mümkün değil elbette. Fayda görmek istediğiniz hastalık veya zihinsel duruma göre doğal taşınızı seçmek isterseniz Doğal Taşlar Hakkında yazımız tam size göre.

Dilediğiniz Doğal Taş Takı Tasarımıyla ilgili sipariş vermek için [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

Çerez Kullanımı