sayfa başına
Bu kategoride toplam 109 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 109 ürün bulunmaktadır

Doğal Taş Kolye, tarihin en eski aksesuarlarından birinin modern yansımasıdır. Doğal Taş Kolye kullananlar özellikle Doğal Taş Kolye Tasarımları konusunda hassas davranırlar. Çünkü bir kolyeyi özel ve kullanılabilir kılan en önemli şey tasarımıdır.

 

Doğal Taş Kolye Nasıl Yapılır ?

 

Doğal Taş Kolye popüler bir aksesuar olarak sıkça kullanılırken en merak edilen şeylerden biri de Doğal Taş Kolye Nasıl Yapılır sorusudur.

Doğal Taş Kolye yaparken oldukça hassas davranıyoruz. Kolye kullanırken sadelikten yana olanlar ile şık bir şekilde tasarlanmış özel ürünleri tercih eden kullanıcıları da gözeterek Doğal Taş Kolye Modelleri tasarlıyoruz. Doğal Taşlar ve  Özelliklerine göre tasarımlar yaptığımız gibi sadece şık ve özgün modelleri de koleksiyonumuz da görebilirsiniz. Doğal Taş Kolye Yapımı sırasında hiç metal kullanmadan yaptığımız modeller olduğu gibi gerçek altın kaplama metaller, çelik ve gümüş de tasarımlarımızda yer alıyor.

 

Doğal Taş Kolye Fiyatları

 

Doğal Taş Kolye Fiyatları ülkemizde öncelikle döviz kuruyla yakından ilgillidir. Doğal taşarın büyük çoğunluğunun ithal edilmesi nedeniyle fiyatlarda bir istikrar yakalanamamaktadır. Doğal Taş Kolye Yapımı sırasında kullanılan taşların da ayrı ayrı farklı değerleri olduğunu düşündüğünüz zaman Doğal Taş Kolye Fiyatları belirlenirken bir çok parametre göz önünde bulundurulur. Doğal Taş Kolye tasarımı, modeli, kullanılan taşların kesimi ve işçiliği de değerlendirilen kriterler arasındadır.

 

Doğal Taş Kolye Tasarımları Yaptırabilir miyim?

Doğal Taş Kolye sahibi olmak isteyenlere sunduğumuz ayrıcalıklardan biri de Doğal Taş Kolye Tasarımları yaparken doğal taşların faydalarından yararlanmak isteyen insanlara da doğal taşın özelliğine göre Doğal Taş Kolye Modelleri oluşturmamızdır. Ilgın Doğal Taş Takı müşterilerine özel tasarımlar çağlar öncesinde olduğu gibi sosyal hayatta kendisini dilediği gibi ifade etmek isteyen herkes için özenle yapılır.

 

Doğal Taş Kolye Nasıl Temizlenir ?

Dikkat Temizlik Uyarısı !

Doğal Taş Kolye olarak hangi ürünü almış olursanız olun şahsi kullanımınıza başlamadan önce mutlaka akan bir suyun altında yıkamadan veya bir toprağa bir kaç saat temas ettirmeden kolyenizi kullanmayınız. Doğal Taş Kolye Yapımı ve işlenmesi aşamasında, dükkanlarda satış aşamasında bir çok el ve farklı enerjilere temas etmesi sebebiyle almış olduğunuz taştan size geçebilecek tüm olumsuz enerjileri kendinizden uzak tutmak için Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir konumuzu da okumadan Doğal Taş Kolye kullanmayınız.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü