sayfa başına
Bu kategoride toplam 152 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 152 ürün bulunmaktadır

Kolye Ucu, süslenmeyi hep hayatın içinde barındıran kadınların kullandığı belki de en ilkel aksesuar. Doğal Taş Kolye Ucu da bu ilkel Kolye Ucu modellerinden sadece biri. Ancak, minik bir kolye ucunu herhangi bir zincirle birlikte Kolye Modelleri arasındaki yerini alır hale getirebilecek basit ancak etkili bir yöntem. Kolye ucu haline getirmek istenen şey minik bir doğal taş parçası bile olsa Kolye Ucu yapmak için birkaç santimetrelik bir tel, bir ip bile yeterli olabilir.

Ilgın Doğal Taş Takı olarak Doğal Taş Kolye Ucu çeşitlerimizi her zaman hem günlük hem de özel günlerde kullanabileceğiniz şekilde özenle ve ayrıntılara takılarak El Yapımı Doğal Taş Takı ürünleri haline getirmekten mutluluk duyuyoruz. Akik taşı, Sitrin Taşı, Akuamarin, Kuvars Taşı ve çeşitleri, Ametist Taşı, Aytaşı kadınların en çok tercih ettiği ürünler olarak sık ürettiğimiz Doğal Taş Takı ürünlerinden.

Doğal Taşlar ve Özellikleri Nelerdir?

Doğal Taş Takıların elbette kullanıcılarına sağladığı tek fayda şıklık değil, Doğal Taşlar ve Özellikleri da düşünüldüğünde özellikle stresin ve radyoaktif alanların içerisinde kalan bizler için stres taşı olarak kullanılan Doğal Taşlar, radyasyonun etkilerini azaltan doğal taşların varlığı sayesinde hem şıklık hem de sağlığımız için Doğal Taşların Faydaları çok daha önemli bir hale geliyor.

Doğal Taş Kolye Ucu Fiyatları

Çoğunlukla uygun fiyatıyla Doğal Taş Kolye Ucu, hem doğal taşlarla tanışmak için hem de etkilerini üzerinizde değerlendirmek için kolay ulaşılabilir ve ekonomik bir yöntem. Sadeliği ve doğal taşların faydalarını görmek isteyenler için de, Şıklık ve tarzı en doğal yöntemlerle elde etmek isteyenler için de Doğal Taşlardan yapılmış aksesuarları kullanmak en zararsız seçeneklerden biri.

Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir?

Dikkat Temizlik Uyarısı !

Doğal Taş hangi ürünü almış olursanız olun şahsi kullanımınıza başlamadan önce mutlaka akan bir suyun altında yıkamadan veya bir toprağa bir kaç saat temas ettirmeden ürünlerinizi kullanmayınız. Doğal Taş Takıların Yapımı ve işlenmesi aşamasında, dükkanlarda satış aşamasında bir çok el ve farklı enerjilere temas etmesi sebebiyle almış olduğunuz taştan size geçebilecek tüm olumsuz enerjileri kendinizden uzak tutmak için Doğal Taş Temizleme işlemini yapmadan Doğal Taşlar kullanılmamalıdır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü