ametist-tasi-islenmemis-dogal-kaya-1390-gr

En geç 23 Temmuz Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

2022-KY0090

Yeni ürün

 
Daha Fazla Bilgi

Doğanın eşsiz güzelliklerini yaşamak için bir fırsat: Ametist Taşı İşlenmemiş Doğal Kaya! Bu özel ürün, doğanın bize sunduğu en değerli hazinelerden biri olan ametist taşını en saf ve doğal halinde sizlere sunuyor.

Ametist Taşı, doğanın derinliklerinde oluşan ve mistik gücüyle bilinen bir taştır. İşlenmemiş doğal kaya formunda sunulan bu ametist taşı, doğanın gücünü ve güzelliğini en saf haliyle size taşır. Her bir kaya parçası, doğanın derinliklerinden gelen eşsiz bir enerji ve pozitiflik taşırken, sizin için bir hazine niteliğindedir.

Evde veya ofiste Pozitif Enerjiyi Arttırmak ve ruhunuzu dengelemek için ideal bir seçenek olan Ametist Taşı İşlenmemiş Doğal Kaya, her biri benzersiz olan doğal kaya formunda sunulmaktadır. Bu özel kaya parçası, iç huzur ve dinginlik sağlarken, negatif enerjileri uzaklaştırarak size pozitif bir atmosfer sunar.

Siz de doğanın gücünü ve güzelliğini yaşamak istiyorsanız, Ametist Taşı İşlenmemiş Doğal Kaya'yı tercih edin! Bu eşsiz kaya parçası, evinizin veya ofisinizin her köşesine doğal bir güzellik ve pozitif enerji getirerek, sizin için bir yaşam alanı oluşturur. Şimdi bu eşsiz ürünü edinin ve doğanın gücünü yaşayın!

Hemen harekete geçin ve Ametist Taşı İşlenmemiş Doğal Kaya'yı şimdi satın alın! Doğanın mucizesini ve güzelliğini evinizin veya ofisinizin her köşesinde hissedin ve yaşamınızı daha pozitif bir yönde değiştirin!

Ametist Taşı ölçüleri toplam 12 x 14 x 7,5 cm | Toplam Ağırlık 1390 gr

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

ametist-tasi-islenmemis-dogal-kaya-1390-gr

Bir Yorum Yaz

Benzer Ürünler

Menü