Kuvars ve Sodalit Taşı Doğal Dekoratif Papağan Obje 190 gr

En geç 24 Olabilir Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

2022-KY0084

Yeni ürün

Sınırlı Özel İndirim

300.00 TL

400.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Doğanın eşsiz güzelliklerini yaşam alanlarınıza taşımaya hazır olun! Kuvars ve Sodalit Taşı Doğal Dekoratif Papağan Obje, zarafetle doğanın muazzam enerjisini bir araya getiriyor. Ahşap kaide üzerinde yükselen kuvars silindir taşı, üstünde gösterişli Sodalit Taşı Papağanı ile yaşam alanlarınıza doğal bir şıklık katıyor.

Kuvars ve Sodalit Doğal Taş Papağan, evinizi, ofisinizi veya çalışma alanlarınızı süsleyerek, enerji dolu bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak. Kuvars Taşı, enerjiyi dengeleme, zihinsel açıklığı artırma ve ruhsal dengeyi sağlama özellikleriyle bilinir. Üstelik, Sodalit Taşı papağan figürü, iletişimi güçlendirir ve içsel bilgelikle uyumu simgeler.

Kuvars ve Sodalit Taşı Doğal Dekoratif Papağan Obje sadece estetik bir şıklık sunmakla kalmayacak, aynı zamanda kullanılan taşların enerji taşıma özellikleriyle yaşam alanlarınıza pozitif bir dokunuş katacak.

Eğer özel ve anlamlı bir hediye arıyorsanız, Kuvars ve Sodalit Taşı Doğal Dekoratif Papağan Obje tam da aradığınız şey olabilir. Şimdi bu benzersiz objeyi satın alarak, sevdiklerinize veya kendinize doğanın güzelliklerini hediye edin. Yaşam alanlarınızı şıklıkla enerjiyle buluşturun!

Toplam ebatlar 12 x 4,5 x 4,5 cm

Kuş tek ölçüleri 8,5 x 2,8 x 3,5 cm 

Ahşap hariç obje toplam doğal taş ölçüleri 9,5 x 3,5 x 3,5 cm

Toplam Ağırlık 190 gr

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Kuvars ve Sodalit Taşı Doğal Dekoratif Papağan Obje 190 gr

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Gerçek Akik Taşı Dilim Kaya...

869.00 TL 1,119.00 TL

Menü