Hakiki Damla Kehribar Kolye Ucu

En geç 27 Olabilir Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

KHR1013

Yeni ürün

199.00 TL

6 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Hakiki Damla Kehribar, yüzyıllardır kullanılan ve birçok faydası bilinen, doğal bir reçine fosilidir. Kehribar Kolye Ucu, kehribarın sağlık ve konfor getiren özelliklerini sizlere sunar. Doğal bir temizleyici, koruyucu ve genel sağlık taşı olarak bilinir. İyileşmeleri hızlandırır.

Kehribar hakkında en bilinen faydalarından biri vücuttaki temel sorunları azaltmasıdır. Bu özelliği sayesinde, diş çıkarma döneminde bebeğinizin yaşadığı ağrı ve deformasyonu hafifletmeye yardımcı olur. Ayrıca, Kehribar Taşı cildi yumuşatır, bakterileri öldürür ve arındırıcı özelliklere sahiptir.

Damla Kehribar, bebeğinizin sağlığı ve konforu için en doğal çözümü sunar. Bebeğinizin diş çıkarma sürecini daha rahat ve huzurlu geçirmesine yardımcı olur. Aynı zamanda sizin de içinizin rahat etmesini sağlar.

Damla Kehribar Faydaları arasında en önemlileri; stresi azaltır, negatif enerjileri pozitif enerjiye çevirebilir, çakraları temizler, çakraları dengeler, depresyonu azaltır, hafıza üzerinde olumlu etkileri vardır. 

Hakiki Damla Kehribar size ve sevdiklerinize genel bir sağlık hali sağlayabilir. Yoğun hayatın içindeki olumsuzlukların giderilmesinde önemli bir destekçidir. Şimdi Kehribar sipariş verin ve kendinizin, sevdiklerinizin veya bebeğinizin huzurlu bir şekilde fayda almasına katkıda bulunun!

Kehribar Kolye Ucu Toplam Ağırlık yaklaşık 2 - 2,5 gr'dır. | Ebatları yaklaşık 2-3 cm'dir

Damla Kehribar görselleri gerçektir. Ürünler doğal olarak farklı şekil ve ağırlıkta olması nedeniyle ölçü ve ağırlıkları yaklaşık olarak verilmiştir.

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Hakiki Damla Kehribar Kolye Ucu

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 27

Menü