Yemen Zırhı Akik Taşı Damla Kolye Ucu / Hilye-i Şerif Kolye Ucu

En geç 21 Haziran Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

KLY00170

Yeni ürün

Sınırlı Özel İndirim

200.00 TL

330.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Yemen Zırhı Akik Taşı Damla Kolye Ucu ile gizemli, doğal ve manevi anlam yüklü eşsiz bir deneyime davetlisiniz. Dualı Kolye olarak da bilinen Yemen Zırhı Akik Taşı Damla Kolye Ucu, Size ve sevdiklerinize şıklık ve güzellik yanı sıra maneviyat yaşamınıza özel bir değer katacak. Yemen Zırhı Akik Taşı Damla Kolye Ucu üzerinde Hilye-i Şerif yazılıdır. 

Hilye-i Şerif Nedir?

Hilye-i Şerif, Şerefli Görüntü anlamına gelen bir kelimedir. "Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V.) dünyadan ahrete göç edecekleri zaman ashab-ı kiram “ Ya Resulallah, senden sonraya kalıp da cemalini görmezsek halimiz nice olur? diye ağlaştılar. Sonra kızı Hz. Fatma boynuna sarılıp “ Ey Babacığım ! Senin cemalini göremeyeceğiz halimiz nice olur ? “ diye ağladı. O zaman Resulullah Efendimiz şu sözleri söyledi: Ey kızım Fatma, ashablarımız geliniz. Size vücudumun cevmini yazdırayım. Beni görmek istediğiniz vakit okuyup yüzünüze sürün, hemen beni görmüş gibi olursunuz." Yemen Zırhı Akik Taşı Damla Kolye Ucu, bu manevi değeri taşıyarak sizi sevdiklerinizle birleştirirken, aynı zamanda bir koruyucu kalkan oluşturur.

Yemen Zırhı Nedir?

Yemen Zırhı, kendine özgü enerjisi ve güzellikteki Akik Taşı 'nın özel bir türüdür. Yemen'in mistik topraklarında olgunlaşan bu taş, tarih boyunca şifa ve enerji kaynağı olarak kullanılmıştır. Sizi güçlendirmek ve olumlu enerjiyle çevrelemek için burada.

Yemen Zırhı Akik Taşı Kolye Faziletleri 

Hz. Muhammed (S.A.V.) hilye-i şerifi taşıyanlar, ümmetimden insanlar beni görmek istediği vakit okuyup yüzüne sürerse cehennem ona haram olur, ben dahi o kişiden razı olurum demiştir. Hilye-i Şerifi kim yükseğe kaldırıp bakacak olursa ve inanarak bağlanırsa Allah (C.C.) cehennemi bu kişiye haram kılar ve kabir azabından kurtulur, Kıyamet günü sırat köprüsünden hızla geçer ve benimle birlkte cenete girer buyurmuştur. Hilye-i Şerif şeytanın şerrinden korur, korkulardan uzaklaştırır. (Hz. Ali'den rivayetle)

Akik Taşı'nın Faydaları:

Akik Taşı, sadece fiziksel değil, aynı zamanda zihinsel ve duygusal sağlık için de bilinir. Bu özel taş, enerjiyi dengeleme, stresi azaltma ve iç huzuru artırma konusundaki yetenekleriyle tanınır.

Bu benzersiz kolye, taşıdığınız her an size bu güzellikleri sunacak.

Neden Yemen Zırhı Akik Taşı Kolye Ucu?

Maneviyat ve Koruma: Hilye-i Şerif yazısı, manevi bir koruma sağlar ve size güvenle adım atma şansı verir.

Estetik Zarafet: El işçiliği ile hazırlanan bu kolye, zarafetinizi vurgular ve her an dikkat çeker.

Özel ve Eşsiz: Yemen Zırhı Akik Taşı, sadece sizin için seçildi. Her taşın özgünlüğü, bu kolyeyi eşsiz kılar.

Kendi benzersiz hikayenizi bu kolye ile yazın, güzellik ve maneviyatı bir araya getirin. Yemen Zırhı Akik Taşı Kolye, sizinle buluşmayı bekliyor.

Şimdi seçim zamanı, bu eşsiz deneyimi yaşamak için hemen sipariş verin!

Hilye-i Şerif Türkçe Peygamber Efendimizi şöyle tafsir eder;

Peygamberimizin boyu ne çok kısa ne de çok uzundu, orta boyluydu. Ne kıvırcık kısa ne düz uzun saçlıydı; kıvırcıkla düz arasında idi. Yuvarlak yüzlü, duru beyaz tenli, iri ve siyah gözlü, uzun kirpikliydi. İri kemikli, geniş omuzluydu. Göğsü ortadan kamına kadar kılsızdı. İki avucu ve tabanları doldundu. Yürüdüğü zaman, sanki yokuş aşağı iner gibi rahatlıkla ilerlerdi. Sağına ve soluna baktığında bütün vücuduyla dönerdi. İki omuzu arasında “nübüvvet mührü” vardı. Bu onun son peygamber oluşunun nişanesi idi. O, insanların en cömert gönüllüsü, en doğru sözlüsü, en yumuşak huylusu, en arkadaş canlısıydı. Kendilerini ansızın görenler, heybeti karşısında sarsılırlar fakat üstün vasıflarını bilerek sohbetinde bulunanlar ise, O’nu her şeyden çok severlerdi.

Paket içeriği;

1 Adet Hilye-i Şerif Yazılı Akik Damla Kolye Ucu

Akik Kolye Ucu Ölçüleri Yaklaşık 2,5 x 2 cm

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Yemen Zırhı Akik Taşı Damla Kolye Ucu / Hilye-i Şerif Kolye Ucu

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menü