Ametist Taşı İşlenmemiş Doğal Dekoratif Kaya 470 gr

En geç 17 Haziran Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : Ücretsiz!

2022-KY0088

Yeni ürün

Sınırlı Özel İndirim

1,100.00 TL

1,400.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Ametist Taşı İşlenmemiş Doğal Dekoratif Kaya muhteşem mor rengi, özel metal ayağı ve iri ametist kristali dişleri ile bulunduğunuz ortamda ışıltılı ve enerjik bir hava yaratacak. Size doğanın mucizelerinden birini ulaştırdığımız için mutluluk duyuyoruz! Ametist Taşı Kaya Parçası, hem dekoratif bir obje olarak hem de içsel enerjinizi artırarak ruhsal denge sağlayabileceğiniz benzersiz bir üründür.

Ametist Taşı, sadece görsel bir şölen sunmakla kalmaz, aynı zamanda enerjiyi dengeleme ve iç huzuru artırma konusunda bilinir. Ametist Kaya Parçası şekliyle öne çıkan kayaç, her biri eşsiz ametist kristalleriyle doludur. Doğanın bu hediyesi, size ve sevdiklerinize doğal bir zarafet ve enerji getirebilir.

Ametist 'in sakinleştirici enerjisiyle tanışın! Ametist Doğal Kaya Parçası bulunduğunuz ortama ve meditasyon alanlarınıza yerleştirerek gerçek dengeye ulaşın. Hemen güzel bir ametist taşı örneği olan bu parçayı satın alarak, doğanın şifalı güzelliklerini yaşayın. Estetik ve enerjiyi bir arada sunan bu Ametist Taşı İşlenmemiş Doğal Dekoratif Kaya, sizleri bekliyor!

Ametist Taşı ölçüleri toplam 14 x 7 x 6 cm | Toplam Ağırlık 470 gr

Ayaksız tek taş ebatları 11 x 7 x 6 cm

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Ametist Taşı İşlenmemiş Doğal Dekoratif Kaya 470 gr

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Gerçek Akik Taşı Dilim Kaya...

869.00 TL 1,119.00 TL

Menü