Balıkesir Yerli Ametist Taşı Kaya Parçası 20 gr

En geç 27 Olabilir Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

2022-KY0095

Yeni ürün

99.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Doğanın mucizelerine hayatınızda yer açın! Ametist Taşı İri Dişli Doğal Kaya, doğanın bize sunduğu en değerli hazinelerden biri olan Ametist Taşı ve Özellikleri bakımından çok zengin bir içeriğe sahip.

Ametist Taşı İri Dişli Doğal Kaya, doğanın derinliklerinde oluşan ve pozitif enerji gücüyle bilinen bir taştır. İşlenmemiş doğal kaya formunda sunulan Ametist Taşı, doğanın gücünü ve güzelliğini en güzel haliyle hayatınıza taşır. Ametist Kaya Parçası, doğanın derinliklerinden ortamdaki negatif enerjileri toplamak için gelir, pozitif enerji yayar ve motivasyon, konsantrasyon gibi yeteneklerin gelişmesi için fayda sağlar.

Siz de doğanın gücünü ve güzelliğini yaşamak istiyorsanız, Ametist Doğal Kaya tercih edin! Bu eşsiz kaya parçası, hayatınızın her köşesine doğal bir güzellik ve pozitif enerji getirerek, sizin için bir yaşam alanı oluşturur. Şimdi bu eşsiz ürünü edinin ve doğanın gücünü yaşayın!

Şimdi harekete geçin ve Ametist Taşı İşlenmemiş Doğal Kaya'yı şimdi satın alın! Doğanın mucizesini ve güzelliğini evinizin veya ofisinizin her köşesinde hissedin ve yaşamınızı daha pozitif bir yönde değiştirin!

Ametist Taşı ölçüleri toplam 6 x 8,5 x 7 cm | Toplam Ağırlık 280 gr

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Balıkesir Yerli Ametist Taşı Kaya Parçası 20 gr

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Gerçek Akik Taşı Dilim Kaya...

869.00 TL 1,119.00 TL

Menü