Malakit Taşı Tamburlu Kaya Parçası (Malahit)

En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

2022-KY0065

Yeni ürün

600.00 TL

990.00 TL

5 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Malakit Taşı, Doğanın İhtişamını Evde Hissetmek İçin Mükemmel Bir Seçenek! Doğanın en büyüleyici güzelliklerinden biri olan Malakit taşıyla tanışın! Malahit Taşı olarak da adlandırılan Minik tamburlu kaya parçalarıyla evinizde eşsiz bir enerji yakalayın. Web sitemizde en kaliteli ve özenle seçilmiş Malakit taşlarını sunuyoruz.

Malakit Taşı, yüzyıllardır insanları büyüleyen şifa verici özellikleriyle bilinir. Negatif enerjileri emerek ruhunuzu arındırır ve pozitif enerjiyle doldurur. Meditasyon ve zihinsel odaklanma pratiğinizi destekleyerek içsel dengeyi sağlar.

Web sitemiz, Malakit Taşı doğal güzelliğini sizlere sunmak için özenle tasarlandı. Malakit taşının şifa verici özelliklerinden yararlanmak ve evinizde doğanın ihtişamını hissetmek için siz de hemen sipariş verin. En uygun fiyatlarla kaliteli Malakit taşlarını satın alın ve enerji dolu bir yaşama adım atın!

Hemen bugün web sitemizi ziyaret ederek Malakit taşlarının eşsiz güzelliğine şahit olun ve doğanın enerjisini evinize taşıyın!

Malakit Taşı Ağırlığı yaklaşık 25-40 gr 

Malahit Taşı ebatları yaklaşık 3 x 2 cm

Ölçü ve Ebatlar yaklaşık değerler olup bu değerler arasında bir ürün yollanacaktır. Desenler ve renkler doğal ürünler olması nedeniyle ufak farklılıklar gösterebilir.

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Malakit Taşı Tamburlu Kaya Parçası (Malahit)

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Gerçek Akik Taşı Dilim Kaya...

869.00 TL 1,119.00 TL

Menü