Sitrin Taşı İşlenmemiş Doğal Taş 139 gr | Para Taşı

En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

2022-KY0064

Yeni ürün

339.00 TL

489.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Sitrin Taşı, Doğal bir antidepresan olarak bilinir, moralinizi yükseltir, özgüveninizi artırır ve motivasyonunuzu tetikler. Sitrin Taşı kaliteli ve doğal bir şekilde işlenmemiş kaya haliyle sizlere sunuldu. Sitrin Taşı ayrıca Bolluk ve Zenginlik Taşı olarak da tanınır. Finansal açıdan bolluk ve refahı çekmeye yardımcı olurken, iş dünyasında başarı ve başarılı iletişimi teşvik eder.

Sitrin Taşı, vücutta enerji akışını düzenler ve yaşam enerjisi olan kişisel gücünüzü artırır. Sitrin Taşının güçlü enerjisi, zihinsel berraklığı artırırken, kendinize olan güveninizi yükseltir ve odaklanmanızı sağlar.

Para Taşı olarak da bilinen bu taş yüksek titreşimi ve pozitif enerjisiyle yaşamınıza canlılık katacak. Sitrin Taşı'nın ısısını hissettiğinizde, içsel sıcaklığınızın yükseldiğini hissedeceksiniz. Şimdi bu doğal mucizevi taşın faydalarını keşfedin ve pozitif enerjinin sizinle dans etmesine izin verin.

Sitrin Taşı Özellikleri bakımından, kullanırken enerjinizi yeniden dengeleyebilir, güçlü bir ruh hali ve iç huzur elde edebilirsiniz. Sitrin, stres, kaygı ve negatif duyguları hafifletirken, odaklanma ve yaratıcılığı artırır. Sitrin Taşını  Evinizde, çalışma alanınızda veya meditasyon sırasında kullanabileceğiniz bu benzersiz taşı deneyimlemek için şimdi tercihinizi yapın ve pozitif değişimin keyfini çıkarın.

Doğal Taş boyutları 5 x 7,5 x 5

Toplam ağırlık 139 gr. 

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Sitrin Taşı İşlenmemiş Doğal Taş 139 gr | Para Taşı

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Gerçek Akik Taşı Dilim Kaya...

869.00 TL 1,119.00 TL

Menü