Sitrin Taşı İşlenmemiş Doğal Taş 220 gr | Para Taşı

En geç 23 Şubat Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

2022-KY0069

Yeni ürün

519.01 TL

719.01 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Para Taşı olarak da bilinen doğanın büyülü hediyesi olan Sitrin Taşı ile tanışın! Eşsiz parlaklığı ve enerji yüklü özellikleriyle negatif enerjilerden arınmanızı sağlayacak bu doğal kristali, ruhunuzu ve bedeninizi şifa dolu bir yolculuğa çıkarmak için satışa sunduk. Sitrin Taşı, hem estetik bir aksesuar olarak kullanılabilir hem de spiritüel pratiklerinizde güçlü bir araç olabilir.

Sitrin Taşı İşlenmemiş Doğal Kaya Parçası, kendine has sarı rengiyle enerjinizi yükseltirken, içsel gücünüzü keşfetmenize yardımcı olur. Doğal taşların enerjisiyle uyum içinde olan bu kristal, stresi azaltma ve negatif duyguları uzaklaştırma konusunda etkili bir destek sunar. Aynı zamanda kendinize olan güveninizi artırarak cesaretinizi yükseltir ve hayata olan bakış açınızı olumlu yönde değiştirir.

Kristal tutkunlarından yoga meraklılarına kadar geniş bir kitleye hitap eden bu özel Sitrin Taşı, hayatınıza pozitif bir dönüşüm getirecek. Uyumlu enerjisiyle meditasyon ve reiki uygulamalarınıza güç katan bu taşı hemen sepetinize ekleyerek şifanın keyfini çıkarın! Unutmayın, Sitrin Taşı enerjisi sizinle buluşmayı dört gözle bekliyor!

Doğal Taş boyutları 6,5 x 6,5 x 4,5 cm

Toplam ağırlık 220 gr. 

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Sitrin Taşı İşlenmemiş Doğal Taş 220 gr | Para Taşı

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Gerçek Akik Taşı Dilim Kaya...

869.00 TL 1,119.00 TL

Menü