Amazonit Pandül / Doğal Taş Pandül - Reiki Sarkacı

En geç 17 Haziran Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

PND0016

Yeni ürün

64.00 TL

115.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Doğal Taş Pandül - Reiki SarkacıStresin nedenleri arasında endişeler, korkular ve yaşadığımız duygusal travmalar da var elbette. Negatif enerjileri yok eden doğal taş Amazonit, tüm bu konularda size yardımcı olabilir. Amazonit Doğal Taş Pandül en doğal haliyle beğeninize sunuldu.Fotoğraf ile gelen ürün arasında renk doku farklılıkları az da olsa mutlaka olacaktır. Doğal taş ürün olması ve stürdyo ortamında çekilen fotoğraflardan kaynaklıdır. Pandül Boyutları Yaklaşık 3,8 x 1,8 cm 
Pandül (Sarkaç) Nasıl kullanılır?Pandülü kullanmaya başlamadan önce belirtmeliyiz ki Pandüle soracağınız sorular ve öğrenmek istediğiniz şeyler kötü niyetli ve anlamsız konular olmamalıdır. Cevabın “evet” yada ”hayır” olarak net bir şekilde alınacağı doğru soruları sormamız gereklidir. Doğal taşlara ve dolayısıyla pandüle saygıyla yaklaşmak gerekir. 
Pandüle Sorular Nasıl Sorulur ?Pandülden cevabını isteyeceğiniz soruyu sormadan önce sessiz bir ortamda konsatre olarak kelimeleri de dikkatlice seçerek sormalıyız. Soruyu sormadan önce de Pandül ileri-geri hareket ederse yanıt “evet” olacak, yuvarlak çizerek dönerse “hayır” sorunun yanıtı olacak düşüncesiyle soruya hazırlanmak gereklidir.Örneğin: “Çakralarımda bir tıkanıklık var mı?” Veya Bir insan vücudu resmi üzerinde pandülü tutarak herhangi birinin sağlık probleminin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.
Pandül (Sarkaç) ile Başka Neler Yapılır?Sarkacınız sadece soru sormak için değil elbette. Pandül ile bulunduğunuz odayı, evi temizleyebilirsiniz, kaybolan bir eşyanızın nerede olduğunu bulmakta kullanabilirsiniz.Pandülün zincirinden tutarak temizlemek istediğiniz yerin ortasında tutarak Rabbim senin yarattığın mucizeden faydalanıyorum, bu alanı negatif ve kötü enerjilerden temizle ve pozitife çevir diyerek pandülü temizlik için de kullanabiliriz. Bereket, Huzur, Sağlık ve Bolluk burada diyerek pandülünüzle kodlama yapabilirsiniz.Kaybolan eşyanızın öncelikle evde olup olmadığını sormalı, eğer evdeyse odaları gezip eşyalara dlaplara yaklaştırıp sarkaç hareketlerini takip etmek suretiyle kaybolan eşyaların bulunmasını da sağlayabilirsiniz.              


 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Amazonit Pandül / Doğal Taş Pandül - Reiki Sarkacı

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 15

Menü