Ametist Doğal Taş Pandül - Reiki Sarkacı

En geç 01 Şubat Çarşamba günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 30.00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

PND007

Yeni ürün

Sınırlı Özel İndirim

190.01 TL

220.01 TL

-30.00 TL

15 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi
Bir pandülden beklentiniz ne ise Ametist taşı bunu gerçekleştirecek taşlardan biridir. Size kalan ise ruhunuzla, ametist taşının titreşimlerini bir araya getirmek. Hadi kolay gelsin...


 


 


Pandül ölçüleri yaklaşık 3,5 x 1,9 cm Toplam uzunluk yaklaşık 20 cm’dir.


 


Ölçülerde 1-2 cm’lik farklılıklar oluşabilir. Görsel ürünlerden sadece biridir.


 


 


 


 Tüm ürünlerimizle birlikte hem sevdiklerinizle birlikte gölgesinde mutlu anılar biriktirmenizi umduğumuz hem de doğanın korunmasına destek olmak amacıyla Çınar Ağacı Tohumu gönderiyoruz. Siz de ülkemizin ağaçlandırılması için bize katılın.#doğayısevyeşilikoru #birağaçherşeyideğiştirebilir


 


 


Pandül (Sarkaç) Nasıl kullanılır?


 


Pandülü kullanmaya başlamadan önce belirtmeliyiz ki Pandüle soracağınız sorular ve öğrenmek istediğiniz şeyler kötü niyetli ve anlamsız konular olmamalıdır. Cevabın “evet” yada ”hayır” olarak net bir şekilde alınacağı doğru soruları sormamız gereklidir. Doğal taşlara ve dolayısıyla pandüle saygıyla yaklaşmak gerekir. 


Pandüle Sorular Nasıl Sorulur ?


 


Pandülden cevabını isteyeceğiniz soruyu sormadan önce sessiz bir ortamda konsatre olarak kelimeleri de dikkatlice seçerek sormalıyız. Soruyu sormadan önce de Pandül ileri-geri hareket ederse yanıt “evet” olacak, yuvarlak çizerek dönerse “hayır” sorunun yanıtı olacak düşüncesiyle soruya hazırlanmak gereklidir.


Örneğin: “Çakralarımda bir tıkanıklık var mı?” Veya Bir insan vücudu resmi üzerinde pandülü tutarak herhangi birinin sağlık probleminin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.


 


Pandül (Sarkaç) ile Başka Neler Yapılır?


 


Sarkacınız sadece soru sormak için değil elbette. Pandül ile bulunduğunuz odayı, evi temizleyebilirsiniz, kaybolan bir eşyanızın nerede olduğunu bulmakta kullanabilirsiniz.


Pandülün zincirinden tutarak temizlemek istediğiniz yerin ortasında tutarak Rabbim senin yarattığın mucizeden faydalanıyorum, bu alanı negatif ve kötü enerjilerden temizle ve pozitife çevir diyerek pandülü temizlik için de kullanabiliriz. Bereket, Huzur, Sağlık ve Bolluk burada diyerek pandülünüzle kodlama yapabilirsiniz.


Kaybolan eşyanızın öncelikle evde olup olmadığını sormalı, eğer evdeyse odaları gezip eşyalara dlaplara yaklaştırıp sarkaç hareketlerini takip etmek suretiyle kaybolan eşyaların bulunmasını da sağlayabilirsiniz.


 


                

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Ametist Doğal Taş Pandül - Reiki Sarkacı

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 13

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menü