Sodalit Pandül / Doğal Taş Pandül / Reiki Sarkaç

En geç 19 Nisan Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

PND013

Yeni ürün

299.00 TL

399.00 TL

5 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Doğal Taş Pandül - Reiki Sarkaç


Sodalit Doğal Taş Pandül diğer doğal taş pandüllerde olduğu gibi doğal taş özellikleri sayesinde bir sarkaç dışında farklı özellikleriyle de fayda sağlayabilir. Radyasyon emen doğal taş Sodalit, telefon, televizyon gibi radyasyon yayan cihazların oluşturduğu radyoaktif zararların giderilmesi için de yardımcı olabilir. Sodalit taşı aynı zamanda uyku problemleri yaşayan insanlar için de fayda gösterebilecek bir taş olarak karşınızda.Fotoğraftaki ürün ile size gelen ürün arasında az da olsa renk ve doku farklılıkları olabilir. Pandül ölçüleri yaklaşık 4,1 x 1,5 cm / Toplam uzunluk yaklaşık 22 cm 


Pandül (Sarkaç) Nasıl kullanılır?


Pandülü kullanmaya başlamadan önce belirtmeliyiz ki Pandüle soracağınız sorular ve öğrenmek istediğiniz şeyler kötü niyetli ve anlamsız konular olmamalıdır. Cevabın “evet” yada ”hayır” olarak net bir şekilde alınacağı doğru soruları sormamız gereklidir. Doğal taşlara ve dolayısıyla pandüle saygıyla yaklaşmak gerekir. 

Pandüle Sorular Nasıl Sorulur ?


Pandülden cevabını isteyeceğiniz soruyu sormadan önce sessiz bir ortamda konsatre olarak kelimeleri de dikkatlice seçerek sormalıyız. Soruyu sormadan önce de Pandül ileri-geri hareket ederse yanıt “evet” olacak, yuvarlak çizerek dönerse “hayır” sorunun yanıtı olacak düşüncesiyle soruya hazırlanmak gereklidir. Örneğin: “Çakralarımda bir tıkanıklık var mı?” Veya Bir insan vücudu resmi üzerinde pandülü tutarak herhangi birinin sağlık probleminin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Pandül (Sarkaç) ile Başka Neler Yapılır?


Sarkacınız sadece soru sormak için değil elbette. Pandül ile bulunduğunuz odayı, evi temizleyebilirsiniz, kaybolan bir eşyanızın nerede olduğunu bulmakta kullanabilirsiniz. Pandülün zincirinden tutarak temizlemek istediğiniz yerin ortasında tutarak Rabbim senin yarattığın mucizeden faydalanıyorum, bu alanı negatif ve kötü enerjilerden temizle  ve pozitife çevir diyerek pandülü temizlik için de kullanabiliriz. Bereket, Huzur, Sağlık ve Bolluk burada diyerek pandülünüzle kodlama yapabilirsiniz. Kaybolan eşyanızın öncelikle evde olup olmadığını sormalı, eğer evdeyse odaları gezip eşyalara dlaplara yaklaştırıp sarkaç hareketlerini takip etmek suretiyle kaybolan eşyaların bulunmasını da sağlayabilirsiniz.

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Sodalit Pandül / Doğal Taş Pandül / Reiki Sarkaç

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 15

Menü