Çakra Doğal Taş Kesimli Pandül - Sarkaç

En geç 23 Temmuz Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

PND012

Yeni ürün

329.00 TL

429.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Reiki Sarkaç


7’nin Tılsımı parmaklarınızın ucunda… Yedi Çakra, Yedi Renk, Yedi Doğal Taş… Ametist, Sodalit, Lapis Lazuli, Akik, Jasper, Aventurin, Sitrin doğal taşlarının bir araya getirilmesiyle oluşturulan Pandül, doğal taşlarınızın enerjisi sayesinde bir çok sorunun yanıtını size verebilir.


 Pandül ölçüleri yaklaşık 4,2 x 1,5 cm’dir.  Toplam uzunluk 25 cm’dir. 


Pandül (Sarkaç) Nasıl kullanılır?


Pandülü kullanmaya başlamadan önce belirtmeliyiz ki Pandüle soracağınız sorular ve öğrenmek istediğiniz şeyler kötü niyetli ve anlamsız konular olmamalıdır. Cevabın “evet” yada ”hayır” olarak net bir şekilde alınacağı doğru soruları sormamız gereklidir. Doğal taşlara ve dolayısıyla pandüle saygıyla yaklaşmak gerekir. 

Pandüle Sorular Nasıl Sorulur ?


Pandülden cevabını isteyeceğiniz soruyu sormadan önce sessiz bir ortamda konsatre olarak kelimeleri de dikkatlice seçerek sormalıyız. Soruyu sormadan önce de Pandül ileri-geri hareket ederse yanıt “evet” olacak, yuvarlak çizerek dönerse “hayır” sorunun yanıtı olacak düşüncesiyle soruya hazırlanmak gereklidir. Örneğin: “Çakralarımda bir tıkanıklık var mı?” Veya Bir insan vücudu resmi üzerinde pandülü tutarak herhangi birinin sağlık probleminin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Pandül (Sarkaç) ile Başka Neler Yapılır?


Sarkacınız sadece soru sormak için değil elbette. Pandül ile bulunduğunuz odayı, evi temizleyebilirsiniz, kaybolan bir eşyanızın nerede olduğunu bulmakta kullanabilirsiniz. Pandülün zincirinden tutarak temizlemek istediğiniz yerin ortasında tutarak Rabbim senin yarattığın mucizeden faydalanıyorum, bu alanı negatif ve kötü enerjilerden temizle  ve pozitife çevir diyerek pandülü temizlik için de kullanabiliriz. Bereket, Huzur, Sağlık ve Bolluk burada diyerek pandülünüzle kodlama yapabilirsiniz. Kaybolan eşyanızın öncelikle evde olup olmadığını sormalı, eğer evdeyse odaları gezip eşyalara dlaplara yaklaştırıp sarkaç hareketlerini takip etmek suretiyle kaybolan eşyaların bulunmasını da sağlayabilirsiniz.

 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Çakra Doğal Taş Kesimli Pandül - Sarkaç

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 15

Menü