Kristal Kuvars Taşı Pandül | Kuvars Sarkaç

En geç 17 Haziran Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

PND-016

Yeni ürün

168.00 TL

319.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Kristal Kuvars Taşı Pandül, doğal taşa meraklı herkesçe çok sevilen bir taştır. Dünyanın en güçlü enerji veren şifalı taşlar arasında Kuvars Taşı ile yapılan bir pandül, diğer pandüller gibi rahatça her türlü Pandül Kullanımı sırasında kullanılır. Kuvars Taşı, çakralarınızı hizalar ve uyum sağlarken, konsantre olmak istediğiniz her an ihtiyacınıza yanıt verecektir.

Pandül Boyutları Yaklaşık 5 x 1,9 cm

(Pandül Boyutları ve görünüşleri resimdekilerden ufak farklılıklar gösterebilir. )

Pandül (Sarkaç) Nasıl kullanılır?

Pandül Kullanımı öncesinde belirtmeliyiz ki Pandüle soracağınız sorular ve öğrenmek istediğiniz şeyler kötü niyetli ve anlamsız konular olmamalıdır. Cevabın “evet” yada ”hayır” olarak net bir şekilde alınacağı doğru soruları sormamız gereklidir. Doğal taşlara ve dolayısıyla pandüle saygıyla yaklaşmak gerekir. 

Pandüle Sorular Nasıl Sorulur ?

Pandülden cevabını isteyeceğiniz soruyu sormadan önce sessiz bir ortamda konsatre olarak kelimeleri de dikkatlice seçerek sormalıyız. Soruyu sormadan önce de Pandül ileri-geri hareket ederse yanıt “evet” olacak, yuvarlak çizerek dönerse “hayır” sorunun yanıtı olacak düşüncesiyle soruya hazırlanmak gereklidir.

Örneğin: “Çakralarımda bir tıkanıklık var mı?” Veya Bir insan vücudu resmi üzerinde pandülü tutarak herhangi birinin sağlık probleminin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Pandül (Sarkaç) ile Başka Neler Yapılır?

Sarkacınız sadece soru sormak için değil elbette. Pandül ile bulunduğunuz odayı, evi temizleyebilirsiniz, kaybolan bir eşyanızın nerede olduğunu bulmakta kullanabilirsiniz.

Pandülün zincirinden tutarak temizlemek istediğiniz yerin ortasında tutarak Rabbim senin yarattığın mucizeden faydalanıyorum, bu alanı negatif ve kötü enerjilerden temizle ve pozitife çevir diyerek pandülü temizlik için de kullanabiliriz. Bereket, Huzur, Sağlık ve Bolluk burada diyerek pandülünüzle kodlama yapabilirsiniz.

Kaybolan eşyanızın öncelikle evde olup olmadığını sormalı, eğer evdeyse odaları gezip eşyalara dlaplara yaklaştırıp sarkaç hareketlerini takip etmek suretiyle kaybolan eşyaların bulunmasını da sağlayabilirsiniz.
 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Kristal Kuvars Taşı Pandül | Kuvars Sarkaç

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 15

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menü