Siyah Akik Doğal Taş Pandül - Reiki Sarkacı

En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 75.00 TL (750 TL ve üzeri ücretsiz)

PND015

Yeni ürün

Sınırlı Özel İndirim

78.00 TL

104.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Siyah Akik Doğal Taş Pandül diğer doğal taş pandüllerde olduğu gibi doğal taş özellikleri sayesinde bir sarkaç dışında farklı özellikleriyle de fayda sağlayabilir.Pandül ölçüleri 4,2 x 1,9 cm’dir. Toplam uzunluk 20,5 cm’dir. Pandül (Sarkaç) Nasıl kullanılır?
Pandülü kullanmaya başlamadan önce belirtmeliyiz ki Pandüle soracağınız sorular ve öğrenmek istediğiniz şeyler kötü niyetli ve anlamsız konular olmamalıdır. Cevabın “evet” yada ”hayır” olarak net bir şekilde alınacağı doğru soruları sormamız gereklidir. Doğal taşlara ve dolayısıyla pandüle saygıyla yaklaşmak gerekir. 

Pandüle Sorular Nasıl Sorulur ?
Pandülden cevabını isteyeceğiniz soruyu sormadan önce sessiz bir ortamda konsatre olarak kelimeleri de dikkatlice seçerek sormalıyız. Soruyu sormadan önce de Pandül ileri-geri hareket ederse yanıt “evet” olacak, yuvarlak çizerek dönerse “hayır” sorunun yanıtı olacak düşüncesiyle soruya hazırlanmak gereklidir. Örneğin: “Çakralarımda bir tıkanıklık var mı?” Veya Bir insan vücudu resmi üzerinde pandülü tutarak herhangi birinin sağlık probleminin nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Pandül (Sarkaç) ile Başka Neler Yapılır?
Sarkacınız sadece soru sormak için değil elbette. Pandül ile bulunduğunuz odayı, evi temizleyebilirsiniz, kaybolan bir eşyanızın nerede olduğunu bulmakta kullanabilirsiniz. Pandülün zincirinden tutarak temizlemek istediğiniz yerin ortasında tutarak Rabbim senin yarattığın mucizeden faydalanıyorum, bu alanı negatif ve kötü enerjilerden temizle ve pozitife çevir diyerek pandülü temizlik için de kullanabiliriz. Bereket, Huzur, Sağlık ve Bolluk burada diyerek pandülünüzle kodlama yapabilirsiniz. Kaybolan eşyanızın öncelikle evde olup olmadığını sormalı, eğer evdeyse odaları gezip eşyalara dlaplara yaklaştırıp sarkaç hareketlerini takip etmek suretiyle kaybolan eşyaların bulunmasını da sağlayabilirsiniz.  

 
 
BEDEN TABLOSU

Bir Yorum Yaz

Siyah Akik Doğal Taş Pandül - Reiki Sarkacı

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 15

Menü